11-13 травня 2023 року у місті Нідда (Німеччина) відбулась чергова сесія Інституту Керівництва та Управління для служителів УЦХВЄ у Європі.

Понад 40 братів, які зібралися уже ушосте, вивчали досить актуальний предмет – “Управління конфліктами”. Викладач – декан ІКУ Руді Дюк, ділився біблійними принципами щодо природи конфліктів їх, причин, розвитку та шляхів вирішення.

Під час навчання також відбувалася гарна братерська спільність. Словом підбадьорення із студентами ділилися єпископ Юрій Веремій, засновник та у минулому, багаторічний директор місії “Неємія” Вальдемар Сардачук. Свідоцтво про Божу милість над дочкою, яка потрапила у жахливу аварію розповів відповідальний за церкви УЦХВЄ Франції Іван Гавриш.

“Такі навчання є надзвичайно важливими та корисними! Відтак ми плануємо із вересня 2023 року розпочати цей курс для ще однієї групи служителів. Служіння у Європі розвивається, тому інтенсивно повинні розвиватися і служителі: у Дусі, мудрості, благовоління у Бога та людей! Сподіваємось, що це навчання у цьому допоможе!” – ділиться єпископ Юрій Веремій.

До закінчення навчання першого набору потрібно ще пройти дві сесії, а наступні 65 студентів готуються розпочати навчання вже у вересні.

Схожі записи