17-19 травня у Луцьку відбулась звітно-виборна конференція Української церкви християн віри євангельської.

Ця подія дійсно стала епохальною, тому що Михайло Паночко, який очолював братерство 25 років, передавав служіння.
Новим старшим єпископом було обрано Анатолія Миколайовича Козачка, його першим заступником – Віталія Олексійовича Яцюка, який ніс служіння старшого пресвітера Тернопільського обласного об’єднання УЦХВЄ.

Також у попередньому складі був переобраний комітет та правління УЦХВЄ. Єпископ Юрій Веремій і надалі здійснюватиме служіння заступника старшого єпископа по південно-західному регіону та відповідального за УЦХВЄ у Європі.

“Дякуємо Богу за наших дорогих братів, яких обрали на це відповідальне служіння та благословляємо їх на плідну працю для слави Господа. Ми, як УЦХВЄЄ, разом продовжуємо далі працювати для поширення Царства Божого на теренах доручених нам. Нас надихає текст із книги Дії Святих Апостолів 1:8: “Та ви при́ймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками бу́дете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього кра́ю землі“. Віримо, що Бог благословить цю працю і ми зможемо багато зробити для Його слави!” – ділиться Юрій Веремій.

Щиро дякуємо Богу, за служіння Юрія Костянтиновича, та радіємо, що він продовжуватиме працю на теренах Європи. Бажаємо рясних Божих благословінь, сили, благодаті та помазання! Нехай все, що Бог приготував для Європи через служіння УЦХВЄЄ збудеться!

Схожі записи