КОМІТЕТ УЦХВЄЄ

СКЛАД КОМІТЕТУ:

Юрій Веремій

Єпископ,
заступник старшого єпископа УЦХВЄ

Юрій Констянтинович Веремій понад 20 років є пастором церкви у Івано-Франківську, єпископом та заступником старшого єпископа Української церкви християн віри євангельської. З 15 липня 2016 року відповідає за служіння УЦХВЄ у Європі.

Ярослав Демко

Старший пресвітер УЦХВЄ Іспанії

Понад 15 років є пастором церкви у Мадриді (Іспанія). За ці роки об’єднання в Іспанії виросло до понад 20 церков, а Ярослава Демка 28 жовтня 2018 року рукопоклали на служіння старшого пресвітера УЦХВЄ в Іспанії. На першому засіданні комітету УЦХВЄЄ 6 квітня 2019 року обраний заступником відповідального служителя УЦХВЄ у Європі.


Олександр Дем’яненко

Старший пресвітер УЦХВЄ Польщі

Покаявся у 2003 році, після чого служив у центрах реабілітації у Волинській області. У 2005 році розпочав домашню групу у місті Любомль, яка згодом виросла у церкву. З 2013 року й до цього часу несе служіння у Варшаві, де у 2015 році був рукопокладений на служіння пресвітера, а 30 липня 2022 року – на старшого пресвітера церков Польщі. На засіданні комітету УЦХВЄЄ 28 квітня 2023 року обраний заступником відповідального служителя УЦХВЄ у Європі.

Леонід Козаріз

Пастор,
відповідальний за УЦХВЄ Німеччини

Народився на Буковині у віруючій сім’ї. 1979-го року прийняв водне хрещення по вірі у смт.Кострижівка, де згодом обраний на дияконське служіння. З настанням свободи закінчив біблійний інститут РУБІ у Чернівцях. У 2001 році з сім’єю переїхав до Німеччини, де здійснював служіння у місцевому братерстві, а з 2010 року розпочав першу у Німеччині церкву УЦХВЄ. У 2014 році рукопокладений на пресвітерське служіння.


Василь Дерун

Пастор, скарбник УЦХВЄЄ,
відповідальний за УЦХВЄ Швеції

Родом з Івано-Франківщини де у 2000 увірував в Ісуса. прийняв водне хрещення. Зустрівся з Господом у 2000-му році церкві міста Івано-Франківська, де згодом здійснював служіння, починаючи з помічника учителя недільної школи до диякона та керівника молоді області. З 2013 по 2015 роки відповідав за церкву міста Тисмениця. У 2015 році разом з дружиною Іриною та трьома дітьми переїхав на постійне місце проживання до Швеції. З березня 2019 року почав працювати над утворенням української пятидесятницької церкви у місті Стокгольм. У 2020 році був рукопокладений на пресвітерське служіння.


Леонід Демчук

Пастор,
відповідальний за УЦХВЄ
Чехії та Словаччини

Виростав у християнській сім’ї у місті Нововолинську. Після закінчення у 1993 році біблійного колеlжу у Коростені служив обласним керівником молоді на Волині та дияконом місцевої церкви. Травалий час був задіяний у місіонерських та євангелізаційних проектах, особливо для дітей. У 2018 році приєднався до служіння у Празі, а 7 липня 2019 року рукопокладений на пресвітерське служіння.


Олександр
Туровський

Пастор,
відповідальний за УЦХВЄ Фінляндії

Народився у невіруючій сім’ї на Житомирщині. Прийняв Господа у своє серце у 2002-му році у Санкт-Петербурзі, де згодом служив у помісній церкві у музичному служінні та помічником пастора. Після закінчення теологічного інституту був рукопокладений на пресвітерське служіння. Згодом відправився у Хельсінкі (Фінляндія) для утворення церкви, де й служить до цього часу.


Михайло Коломийченко

Пастор,
відповідальний за УЦХВЄ Швейцарії

Народився на Тернопільщині, де у 2000-му році вступив у заповіт з Господом. З 2009 року активний учасник молодіжних з’їздів УЦХВЄ у Малині. З 2012-го служив районним благовісником, а з 2015-го – відповідальним за місіонерський відділ в Тернопільській області. У 2017-му обраний на пасторське служіння у місті Козова. У 2022 році, з приходом війни евакуйовував людей до Швейцарію, де була започаткована українська церква.


Василь Мигас

Пастор, секретар УЦХВЄЄ,
відповідальний за УЦХВЄ Італії

Виріс у Церкві Святої Трійці міста Нововолинська, де у 2011 році прийняв святе водне хрещення. Служив заступником відповідального за молодь у Волинської області.
У 2018 році разом із командою місіонерського відділу розпочинав перше служіння УЦХВЄ у Італії – у місті Неаполь.
У 2021 році рукопокладений на пресвітерське служіння, після чого служив у Тоскані, а на даний час у Римі.


Павло Дученко

Пастор,
відповідальний за УЦХВЄ Естонії

Народився в мiстi Коростень Житомирськоï областi, в невiруючiй сiм’ï. Покаявся в 2001-му роцi. З 2003-го року служив керiвником Центру реабiлiтацiï та помiчником пастора в мiстi Овруч. В 2005-му був рукопокладений на пасторське служiння i працював на мiссiонерському полi в Росiï, де Господь допомiг утворити 9 громад, ще одну – в Фiнляндiï. З 2018 року заснував нову громаду в Естонiï, де i несе служiння до цього часу.


Іван Гавриш

Відповідальний за УЦХВЄ Франції

Народився на Івано-Франківщині у православній сім’ї. В 2001 році приїхав в місто Париж де і покаявся в церкві “Евіденс”.
У 2003 -2005-му роках повернувся до України де служив керівником молоді в Косівській церкві. У 2005-2007-х роках був відповідальним за молодь у церкві міста Париж, а з 2007-го року і до сьогодні – відповідальний за церкву. 8 січня 2023 року був рукопладений на дияконське служіння.


Денис Кокошин

Пастор,
відповідальний за УЦХВЄ
Бельгії та Люксембургу

Покаявся у 1997-му році у Мелітополі, Запорізької області. З 1998 до 2006-го служив в Міжнародній Наметовой Міссії “Христос є Відповідь” на території України та Казахстану. Згодом два роки у місії “Школа Христа”. На прикінці 2008 року переїхав у Бельгію, місто Кортрейк, де заснував Церкву “Місто Істини”.
У 2009 році був рукопокладений на пресвітерське служіння.

Іван Іванцюк

Пастор, відповідальний за місіонерський відділ УЦХВЄЄ

Народився у сім’ї віруючих батьків на Франківщині. Щойно почув про свободу віросповідання, як зрозумів, що буде місіонером. Спочатку це було в радянській армії, згодом по селах та містах навколо Івано-Франківська, у місії “Голос надії”.
У 1994 році був рукопокладений на дияконське служіння, а у 1996-му – призначений відповідальним за відкриття нових церков у області. У 2002-2016 роках ніс пасторське служіння у церкві міста Тлумач, після чого переїхав до США.
У 2019 році був призначений відповідальним за місіонерський відділ УЦХВЄЄ.


Ігор Вознюк

Пастор,
відповідальний за відділ освіти УЦХВЄЄ

Народився у місті Локачі на Волині де й зустрівся з Господом.
У 2014-му році переїхав до Нововолинська, де служив у місцевій церкві. У цей же час почалося служіння у Варшаві, яке щотижня потрібно було підтримувати. У 2017 році у “Церкві Святої Трійці” міста Нововолинська був рукопокладений на служіння євангелиста. Після переїзду до Варшави у 2018-му був рукопокладений на пресвітерське служіння. З 29 листопада 2019 року – відповідальний за відділ освіти УЦХВЄЄ.


Віталій Лигун

Диякон, заступник старшого пресвітера УЦХВЄ Іспанії, відповідльний за молодіжний відділ УЦХВЄЄ

У 2008-му закінчив Тернопільський Місіонерський Інститут, після чого був направлений місіонером у Кенію. По закінчені терміну перебування розпочав служіння у Європі: спочатку у Італії, згодом у Іспанії. Ніс служіння керівника молоді церкви «Спасіння Боже» Мадриду, а з 2016-го – відповідальний за місіонерський та молодіжний відділи УЦХВЄ Іспанії. У 2018-му рукопокладений на диякона, а у 2020-му обраний заступником старшого пресвітера УЦХВЄ Іспанії. З 7 лютого 2020 року відповідальний за молодіжний відділ УЦХВЄЄ.


Констянтин Кучурян

Пастор, відповідльний за відділ соціального служіння УЦХВЄЄ
та церкви УЦХВЄ Румунії

Народився на Буковині у сім’ї служителя. Після закінчення семінарії у Молдові повернувся до Чернівців, де у 20 років відкрив біблійний коледж. Був відповідальний за молодь румунських церков, а згодом за відділ євангелізації у Чернівецькій області. З 2014 року – пастор церкви “Еммануїл”. У 2015 році відкрив благодійний фонд допомоги постраждалим – “Руки милості”. З 2022 року відповідає за організацію церков для біженців у Румунії і є відповідальним за соціальний відділ УЦХВЄЄ.